Serwis Scania

Klientom korzystającym z samochodów ciężarowych, autobusów oraz silników Scania oferujemy usługi serwisowe, które pomagają rozwijać własną działalność.

Centrum kontaktu

Zamieniamy usługi serwisowe na gotowe rozwiązania podnoszące mobilność pojazdów i co za tym idzie zyskowność Twojej firmy.

+48 42 227 87 87

Scania produkuje jedne z najlepszych samochodów ciężarowych, autobusów oraz silników na świecie. Oferujemy Ci usługi serwisowe, które mają określoną wartość, wiarygodność oraz zapewniają długi czas sprawności, co sprawia, że osiągniesz wysoki zwrot z inwestycji w sprzęt. Usługi serwisowe Scania czynią Twój biznes bardziej przewidywalnym i spokojniejszym.

Usługi oferowane przez nasz doświadczony i wyszkolony zespół profesjonalistów pomogą wzmocnić i rozwinąć Twoją działalność biznesową. Poziom usług jest w każdym naszym serwisie zawsze najwyższy co regularnie potwierdzają nasi klienci. Zawsze charakteryzuje nas całkowite zaangażowanie.

Jeśli planujesz zakup kolejnego pojazdu Scania zapytaj o Pakiet Biznes, który przynosi korzyść zarówno w mobilności jak i w postaci wyższej wartości odsprzedaży.
 

Pakiet Biznes jest idealnym sposobem, abyś skoncentrował energię na Swoim Biznesie, podczas kiedy my zadbamy o niezawodność Twojego pojazdu.