Lakiernia

Warunki, urządzenia i umiejętności jakie posiada nasza firma pozwalają nam na naprawę pojazdów różnych rozmiarów, między innymi: autobusów, naczep, przyczep itp. Oprócz napraw powypadkowych wykonujemy remonty poszyć zewnętrznych (autobusy, chłodnie) z lakierowaniem i konserwacją.

Komora lakiernicza BlowThrem

Dysponujemy najnowszą kabiną lakierniczą firmy BLOWTHERM wraz ze strefą przygotowawczą, której rozmiary pozwalają na lakierowanie pojazdów o długości 15m i wysokości do 5m. Kabina posiada dwie komory co pozwala na równoczesne lakierowanie dwóch pojazdów lub elementów. Do napraw lakierniczych stosujemy profesjonalne lakiery firmy AXALTA (dawny DUPONT), z którą współpracujemy od początku uruchomienia nowej lakierni.

Usuwanie szkód komunikacyjnych

Oprócz świadczenia usług w zakresie napraw powypadkowych blacharsko-lakierniczych, zapewniamy również usługę likwidacji szkód komunikacyjnych we wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych z polis OC jak i AC. Oferujemy możliwość rozliczenia szkody bezgotówkowo, pomagamy również w uzupełnieniu podstawowych dokumentów zgłoszenia szkody.
 

Pojazd zastępczy

Dla wygody klienta posiadamy pojazd zastępczy, który może być udostępniony na czas naprawy. Możemy również ściągnąć uszkodzony pojazd przy współpracy z firmami holującymi działającymi w regionie.

Centrum Napraw Powypadkowych

Szybkie naprawy doraźne NAWET W 24H!

Usuniemy usterki, które eliminują pojazd z ruchu i umówimy ostateczne oględziny w celu zakończenia naprawy. Współpracujemy z najlepszymi na rynku łódzkim holownikami, które pomogą dostarczyć pojazd do naszego serwisu.

Jesteśmy wyposażeni we własny mieszalnik lakierów konwencjonalnych i wodnych co przyspiesza proces lakierowania i zapewnia wysoką jakość aplikacji lakieru.

Sprawdź ofertę

Nasz zespół

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszą ofertą prosimy o konktakt z przedstawicielami handlowymi.

Lakiernia

Piotr Galar

Kierownik Warsztatu Lakierniczego