Scania Finance

Scania Finance Polska Sp. z o.o. oferuje elastyczne rozwiązania dotyczące usług finansowych Scania, które mają zapewnić dostępne, przewidywalne koszty i ryzyka.

Dobra i pełna oferta usług finansowych może być ważnym czynnikiem wpływającym na planowanie własnego biznesu. Jako usługi finansowe Scania oferujemy elastyczne rozwiązania, które mają zapewnić dostępne, przewidywalne koszty i ryzyka przez cały czas eksploatacji pojazdu.

Niezależnie od tego, jakie wyzwania stoją przed Tobą dzisiaj, usługi finansowe Scania zapewnią rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz finansowania rozbudowy floty pojazdów, chcesz rozłożyć koszty konserwacji pojazdu lub zmienić ofertę ubezpieczenia i ochrony przed ryzykiem, nasz profesjonalny zespół wie więcej na temat finansów branży transportowej niż jakikolwiek bank.

Wiedza ta oznacza, że możemy znaleźć idealne rozwiązanie, które będzie pasowało do długoterminowego biznesplanu. Jest to dla nas proste. Począwszy od doskonałej porady do polityki administrowania i szybkiej wypłaty odszkodowań, wszystko odbywa się pod jednym dachem, pod jednym numerem telefonu.

Dlaczego by nie skorzystać z naszej oferty i nie odnieść korzyści? W dobrych i złych czasach, usługi finansowe Scania mają na celu pomoc klientowi rozwijać i chronić biznes na wszystkie sposoby.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszą ofertą prosimy o konktakt.

Finanse

Grzegorz Krajewski

Scania Finance Polska Sp. z o.o. odział w Rzgowie